• USD:
  • 9,299 TL
  • EURO:
  • 10,835 TL

Müşteri Hizmetleri

Üyelik

Üyelik ücretli mi ?


Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.


Üyelik Avantajları Nelerdir?


Sitemize üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.Satın aldığıniz bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız. Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz sitemiz artık sizi tanımıştır bilgileriniz otomatik olarak yerini alır. Daha önce ilgilenip alamadığınız ürünlerle ilgili kampanyamızdan ilk üyelerimizin haberi olur. Bunun için üyelerimize özel bilgilendirme mail'i gönderilmektedir.


Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?


Sitemizde bulunan “Hesabım” linkine tıklamanız gerekecektir.Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra bilgilerinizle ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.


Şifremi Unuttum ?


Linkimizi tıklamanız ve açılan sayfada üyeliğinizde kayıtlı e-mail adresinizi yazarak göndere basmanız yeterlidir. Şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.


Nasıl Üye olabilirim ?


Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için Yeni üyelik linkine tıklamanız gerekmektedir. İlk defa mağazamıza uğruyorsanız ücretsiz üye olmak için aşağıdaki "Üye ol" yazısına tıklayınız.


Üye Ol !


Üye Girişi!


Benim Sayfam

Puanlarım


Kazanmış olduğunuz puanlarınızı bu bölümden görebilir ve birikmiş puanlarınızı sonraki siparişlerinizde kullanabilirisiniz.


Toplam Puanınız : 0


TL Karşılığı : 0 TL


Nasıl puan kazanacağım?


Yorum yapın.
Her ürünün sayfasında "Yorum Yaz" tuşu vardır. Eğer o ürünü kullandıysanız; ürün hakkında yorum yaparak sesinizi herkese duyurabilir ve diğerlerine alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Üstelik; bu size puan kazandırır!
Ziyaretçi Defteri'ne yorum yazarak alışveriş deneyimleriniz hakkında sesinizi herkese duyurabilir ve diğerlerine alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Üstelik; bu size puan kazandırır!
Her yeni siparişinizde puan kazanın!
Hediye Çeklerim


Kullanmış ve Kazanmış olduğunuz hediye çeklerinizi buradan takip edebilirsiniz


Kullanılmış hediye çeki kaydı bulunamadı.


Hediye Çekleri Nasıl Kullanılır?


Hediye çeklerinizi aşağıdaki aşamaları uygulayarak siparişlerinizde kullanabilirsiniz;


1-) Satın almak istediğiniz ürünlerinizi sepetine ekledikten sonra Sepetim Sayfasına gidiniz. Sepetim sayfasında hediye çekinizin kodunu girip göndere basınız.


2-) Bu butonu tıkladığınızda, sistem çek kodunu tanıyacak "çek tutarının sipariş toplamından düşülecek" .


3-) Bir Sonraki sayfada, sipariş tutarını kontrol ederek çek miktarının siparişinizden düştüğüne emin olduktan sonra siparişinizi onaylayınız.


3-) 5-) Hediye Çekiniz ile ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda iletişim sayfamızda bulunan mail adreslerimize sorununuzu iletebilirseniz, en kısa sürede size yardımcı olabiliriz.


Sipariş ve Teslimat

Sipariş Takibi


Yeni veya geçmişteki siparişlerinizin tedarik ve kargo teslimatı gibi aşamalarını buradan takip edebilirsiniz.


Teslimat Adreslerim


Siparişlerinizi oluştururken kullandığınız teslimat ve fatura adreslerinizi güncelleyin.


Banka Hesap Numaralarımız


Havale ile ödemeli siparişleriniz için banka hesap numaralarımız:Yasal Haklar

Satış Sözleşmesi


Müşteri ile firmamız arasındaki Sanal Ortamda Mesafeli Satış Sözleşmesi için tıklayın


Tüketici Yasası


4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun için tıklayın


Anket

Yeni sitemiz nasıl buldunuz?

 Çok iyi

 Orta

 İyi

 Kötü